Karty kredytowe

Dobór karty po parametrach:

Pokaż po:

Na państwa życzenie, nic nie znaleziono.
Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

Karty kredytowe online

Zamówienie karty kredytowej online

Odprawić wniosek do banku na załatwienie karty kredytowej można bezpośrednio z naszej strony internetowej. Do tego trzeba po prostu wybrać z ofert dostępnych na kartach kredytowych i kliknąć „Zamów”. Zostaniesz przeniesiony na stronę banku, gdzie można wypełnić online wniosek o uzyskaniu karty kredytowej.

Złote i srebrne, z chipem i bez — karty kredytowe dziwią swoją różnorodnością. Ale czy wystrój jedyną zaletą karty kredytowej?

Karty kredytowe mają kilka cech, to właśnie od nich zależy wygoda użytkowania. Przede wszystkim karty różnią się wyglądem. Ponadto, klasyfikują je według przynależności systemie płatności. Również karty rozróżnia się na korzyści.

Rodzaje kart kredytowych

 1. Standardowe. Jest to najbardziej popularny rodzaj kart, ponieważ ich najłatwiej dostać. Mają pasek magnetyczny, który zachowuje kluczowe informacje dla odczytu. Tak właśnie bankomaty i terminale płatnicze otrzymują dostęp do konta posiadacza karty.
 2. Czipowe. Takie karty mają nie tylko pasek magnetyczny, ale i czip z dużą objętością pamięci. Takie karty przetwarzają i przechowują wszystkie informacje na koncie właściciela. Są to najbardziej pewne i bezpieczne.

Jakie są karty w systemie płatności?

Każda karta kredytowa, niezależnie od banku i programu, który reprezentuje, może mieć międzynarodowy lub lokalny system płatności. Międzynarodowe systemy, takie jak Visa, MasterCard i inne, pozwolą korzystać rachunkiem w wielu państwach świata. Lokalne systemy płatności pozwolą klientowi korzystać z karty w określonym kraju lub regionie. Czym bardziej autorytatywny jest system płatności, tym bardziej jest rozpowszechniony. Na inne funkcje i cechy karty to kryterium nie wpływa.

Jakie są karty kredytowe dla korzyści stosowania?

 1. Klasyczne. Takie karty różnią się standardowymi charakterystykami i najbardziej prostą kredytową linią banku-właściciela. Taką kartę może otrzymać dowolny człowiek.
 2. Złote. Limit kredytowy takich kart jest znacznie więcej niż klasycznych odpowiedników. Oprócz wysokiego komfortu obsługi, taka karta daje korzyści w przypadku płatności u partnerów banku-właściciela.
 3. Platinum. Karty mają wysoki status, jak i ich posiadacz. Dostarczają one wiele przywilejów. Przedstawiają zestaw zniżek u partnerów banku i innych sieci handlowe. Ponadto, eksperci banku-właściciela zapewniają całodobową pomoc techniczną i konsultacje elitarnych klientów. Ich posiadacz może korzystać z concierge-usługi i dodatkowym ubezpieczeniem, na przykład w podróży.
 4. Co-brandingowe. Takie karty kredytowe biorą udział razem z dyskontowymi w różnych programach bonusowych partnerów banku. W zależności od partnera, klient otrzymuje rabaty i zapisy środków bonusowych podczas korzystania z usług firm partnerskich. Na przykład, popularne karty, utworzone we współpracy z liniami lotniczymi.

Krótki opis kart kredytowych Visa

 1. Visa Electron. Debetowa karta, która nie przewiduje kredytu na rachunku. Różni się niskim systemem obrony. Zapłacić można wszędzie, oprócz Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady i niektórych innych krajów.
 2. Visa Electron Instant Issue. Karta wypuszcza się bez wskazania imienia właściciela. Ograniczeniem korzystania występuje niemożność dokonania zakupów w internecie.
 3. Visa Electron non – Personalised. Nie imienna karta, która pozwoli płacić za zakupy w zwyczajnych sklepach. Przez Internet nią płacić nie wolno.
 4. Visa Classic. Płacić tą uniwersalną kartą można za towary i usługi na całym świecie. Jest dostępna opłata przez Internet.
 5. Visa Classic Instant Issue. Uniwersalna karta, którą wydają niezwłocznie, w obecności właściciela.
 6. Visa Unembossed Classic. Kartą można płacić praktycznie wszędzie. Jednak imię właściciela jest prosto naniesione na jej powierzchnię, a nie wyciśnięte.
 7. Visa Gold. Różni się udziałem w różnych programach bonusowych, wysokim stopniu bezpieczeństwa. Ponadto, ma duży limit kredytu.
 8. Visa Platinum. Karta statusu elitarnego. Daje ona szereg zniżek, bezpłatnych usług, ubezpieczenia i wiele innych korzyści od korzystania.

9.Visa Infinite. Najbardziej elitarna karta kompanii. Ona nadaje concierge-usługi, ubezpieczenie, szereg bezpłatnych usług i całodobową obsługę swojego klienta.

Krótki opis kart kredytowych MasterCard

 1. MasterCard Maestro. Najbardziej powszechną i prosta karta z niskim stopniem ochrony. Stosowana jest przy różnych płatnościach, z wyjątkiem terminali samoobsługowych.
 2. MasterCard Electronic. Nie jest imienna karta dla nowych klientów firmy. Zakupu można dokonać, ale nie przez Internet.
 3. MasterCard Unembossed. Karta bez plastycznego napisu. Można wykorzystać w rozliczeniach nawet przez Internet.
 4. MasterCard Standard. Tej standardową kartą można płacić praktycznie we wszystkich krajach.
 5. MasterCard Gold. Elitarna karta z ubezpieczeniem, obsługą i innymi bonusami.
 6. MasterCard Platinum. Ma szereg bonusów w obsłudze, na przykład, concierge-usługi. Również różni się podniosłym kredytowym limitem.
 7. MasterCard World. Karta jest stworzona dla podróżnych. Ma ubezpieczeniowy system, obsługę według specjalnego programu. Karta nadaje właścicielowi szereg bonusów.
 8. DinersClub International. W Polsce przyjmuje się do opłaty rzadko.