Pożyczki online

Dobór pożyczki po parametrach:

Pokaż po:

Pożyczka „Wonga”

Od 20% rocznych

Do 20000 zł

20 min

1 - 1800 dni

 • PESEL
 • Telefon komórkowy
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5,00
Loading...

Koszt - 0 zł!

Pożyczka „Credy PL”

Od 0% rocznych

Do 2000 zł

15 min

1 - 31 dni

 • PESEL
 • Telefon komórkowy
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4,09
Loading...

Bardzo szybka pożyczka online w 15 minut!

Pożyczka „Szybka gotowka”

Od 164% rocznych

Do 6000 zł

15 min

1 - 60 dni

 • Przynajmniej 18 lat
 • PESEL
 • Konto bankowe
 • Telefon komórkowy
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4,13
Loading...

Pożyczka „Łatwy Kredyt”

Od 158% rocznych

Do 3000 zł

15 min

1 - 30 dni

 • PESEL
 • Konto bankowe
 • Telefon komórkowy
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4,09
Loading...

Pożyczka „Mazilla”

Od 30% rocznych

Do 2000 zł

15 min

1 - 30 dni

 • PESEL
 • Telefon komórkowy
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3,82
Loading...

Mikropożyczki online

Co to jest mikropożyczka i jak to pracuje?

Dziś mikropożyczki – to jeden z najbardziej rozpowszechnionych rodzajów mikrofinansowania na całym świecie. Swoją popularnością ono jest zobowiązane niezdolnością obywateli zabezpieczyć się koniecznymi towarami i usługami. Ponieważ mikrokredyty to są krótkoterminowe pożyczki niewielkich sum pieniędzy od odbiorców nie wymagają szeroki pakiet dokumentów lub zaświadczenie o zatrudnieniu, co oznacza, że załatwienie takiego kredytu wymaga minimum czasu i wysiłku. Główną wadą tego rodzaju pożyczek jest wysoka stopa procentowa, która może przekroczyć stopę zwykłego kredytu bankowego w kilka razy. Sam termin „mikropożyczki” zdobył popularność w latach 90-tych ubiegłego wieku. Właśnie takie kredyty pomogły biednym ludziom stać się bardziej niezależnymi finansowo. Po raz pierwszy ten rodzaj kredytów zaproponował wprowadzić Muhammad Yunus – profesor ekonomii.

Ponieważ sam był pochodzący z biednego kraju Bangladesz, w mikropożyczkach widział prawdziwy sposób, aby pokonać głód na ojczyźnie. W 1983 roku założywszy bank „Grameen”, który jest również znany jako Grameenski bank, wydał kredytów na kwotę około 5 mln dolarów. Przez to, że odbiorcami kredytów byli ludzie niezabezpieczone, w banku działał specjalny system kołowej poręki, gdzie każdy podtrzymywał jeden jednego w swojej nieformalnej grupie. Obserwując za taką udaną pracą banku, wielu finansistów świata zainteresowało się podobnym modelem i mikrokredytowanie zaczęło nabierać popularność. Tak, 2005 rok był nazwany Międzynarodowym rokiem mikrokredytowania. Badania fachowców pokazały, że w zasadzie kredyty załatwiały formalnie na się kobiety, ponieważ częściej właśnie one żyją w niepełnych rodzinach, gdzie w całości odpowiadają za zabezpieczenie siebie i dzieci. Gdy jedni finansiści widzą w mikrokredytowaniu online rozwiązanie wielu problemów ubogich mieszkańców, inni krytykują ten rodzaj kredytowania. Wynika to nie tylko z wysokiego oprocentowania, ale i z faktu, że wiele ludzi stają się uzależnieni od takich kredytów. Gdy dla kogoś mikropożyczka stanie się impulsem do finansowego dobrobytu, to inny ugrzęźnie w długach i będzie brać jeden kredyt za innym.

Sektor takich pożyczek w naszym kraju z każdym rokiem coraz bardziej rośnie. Dzisiaj jest okazja, żeby pożyczyć środki własne na wysoki procent, występując kredytodawcą z pomocą pewnej instytucji finansowej. Otrzymać mikropożyczkę online natychmiast z pomocą jednej z organizacji mikrofinansowych Polski stało się znacznie łatwiejsze. Możesz załatwić taki kredyt nie wychodząc z domu. Większość takich kredytów przypuszcza pełne on-line załatwienie. Trzeba tylko mieć przy sobie dokumenty (dane potrzebne do wypełnienia wniosku online), kartę kredytową (niektóre instytucje finansowe przelewają kredyt na kartę od razu) i dokładnie wypełnić wszystkie pola, które są potrzebne na stronie internetowej finansowej organizacji.

Nadajemy najpełniejszy katalog mikrofinansowych organizacji, które wydają mikrokredyty, które tak samo jeszcze nazywają kredytami do wypłaty.

 Cheap NFL Jerseys Free Shipping